| Vanity a întrebat:

Hey everybody! Dupa cum stiti, fiecare fata are stilul propriu de a se imbraca, machia, coafa, etc. Fetelor, cum caracterizati stilul vostru? Astept detalii, poate si imaginibig grin Multumeeesc:X

Răspuns Câştigător
| JokoSmile a răspuns:

Hi. Eu de obicei ma imbrac cu blugii negri, un tricou vesel si peste o camasa colorata :x. In picioare imi pun tenesi sau skateri :P Ca accesorii nu imi lipsesc multele bratari colorate din silicon gen :
http://www.vizuator.ro/productimages/bratari_silicon.jpg
apoi niste cercei la fel de colorati, iar pirce-ul nu stiu daca sa il numesc accesoriu, oricum face si el parte din still, din modul meu de a fi :P.
Parul, hmm, il indrept cu placa, desi eu sunt creata, dupa ce il indrept se onduleaza, nu ramane drept, dar oricum il las desfacut, sau mi-l mai prin intr-o coada intr-o parte usor ridicata :P si cand am chef mai port si sapca gen : http://hiphopstyle.netau.net/......65lei.jpg.
La partea cu machiajul, hmm e usor, acum fiind vara imi dau cu foarte putin fond de ten, putin rimel, si un pic de balsam de buze, nu prea strident, nu imi place sa ma machiez exagerat :P.
Nu cred ca am un still anume, dar asa imi place sa ma imbrac, asta ma reprezinta :x, se pare ca nu sunt cea mai eleganta persoana si de aceea am mereu probleme cand ma duc la Balurile Bobocilor, fiindca na macar atunci trebuie sa fiu eleganata si ah e greu :P...
Genu asta de imbracaminte ma caracterizeaza, asta sunt :P...
Fiecare se imbraca asa cum simte :P...
Peace :-* >:D

2 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Al meu este elegant