| anonim_4396 a întrebat:

Ce site-uri cu coasuri sau machiaj stiti? unde sa ma pot coafa si machia singura. Funda

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| Ramonaaaa a răspuns:

De obicei, cele mai multe tutoriale cu/despre coafuri şi machiaj sunt pe youtube dar sunt greu de realizat, necesită multe produse de păr/produse cosmetice, mult timp şi nervi măcinaţi.
Nu ai nevoie de site-uri cu machiaj, ci doar de câtea tipsuri pe care le poţi găsi aici :
http://www.noifetele.ro/beauty/makeup.php
Cât despre păr, caută pe google images cuvinte-cheie gen "spic, împletituri, păr întins, onduleuri, bucle, coadă de cal, coadă de peşte, etc" şi vei găsi foarte multe sugestii.
Good luck '.'