| xoxoxoCuteRoxyxoxoxo a întrebat:

Daca ati alege dintre verde si mov care ar fi culoarea voastra preferata?

13 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Verde

| Psihiatra a răspuns:

Coincidentza:culoarea mea preferata este mov, respectiv violet electric.Este o culoare ce inspira pace, liniste, dar si putere.Se spune ca stimuleaza partea artistica si intelectul smug

| Elena1234456 a răspuns:

Verdeeeee laughing.

| Nicoleta a răspuns:

Mov

| nirvanacartof a răspuns:

Mov! Dar si verde imi place dar mov!

| AnnaMariaaa a răspuns:

Verdelove struck

| Sოﺁℓε a răspuns:

verde

| Alina0491 a răspuns:

Nu-mi place nici mov, nici verde. Dar cred ca asta ar depinde de nuanta verdelui si a movului. Oricum cred ac mov as alege

| Bessame a răspuns:

De pinde ce fel de verde si depinde ce fel de mov!tongueDar ma axez pe Mov (Violet)

| FanMJJ a răspuns:

Verde... ochii mei rolling on the floor:X

| CaTaLiNkA a răspuns:

Mov

| coco36 a răspuns:

Verde

| analove a răspuns:

Verde!