| PinkGirl28 a întrebat:

Hey fetelor! Ce culoare si ochii vostri si ce culoare si lungime are parul vostru? Si cum va fardati?

3 răspunsuri:
| Cupcake a răspuns:

Pai, ochii mei nu se rezuma la o singura culoare. Sunt schimbatori si alterneaza intre verzi-gri-albastri. Depinde de momentul zilei si de starea pe care o am. Hmm, parul imi ajunge pana la jumatatea spatelui. Legat de fardat, depinde de ocazie, timp si chef. De obicei ceva rapid, un fard nude, rimel, putin fond de ten daca e nevoie si sunt gata de plecare.Pup

| poisonedheart a răspuns:

Am ochi albaștri. Părul meu e până la umeri. Nu mă prea fardez : machiajul meu se rezumă la rimel și uneori ruj roșu. Cândva mă fardam cu verde pe la ochi, însă am renunțat deoarece mă simt mai bine fără farduri și fond de ten.

| HoziersHair a răspuns:

Ochii mei sunt caprui-verzi. Parul imi ajunge la jumatatea spatelui si e saten. Iar eu de obicei optez pentru crema BB in loc de fond de ten, rimel, fard nude si un glos intr-o nuanta cat mai naturala si nu in exces.