| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, vi s-a întâmplat ca iubitul vostru sa ejaculeze din greșeală in ochii voștri?

17 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Uhhhh excitant

| Violleta2022 a răspuns:

Pai noi nu patim asta, doar tu care esti gay si stai in genunchi in fata aluia.

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Sunt Trans Draga

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

Deci tot in genunchi faci sexul... cu barbatul celalat.
pericolul este numai la tine!

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

Vezi ca s-au inventat PREZERVATIVELE care te protejeaza nu doar de orbire ci si de BTS!

| GambleR40792 a răspuns (pentru anonim_4396):

Videochat nu faci, ca prezinti niste skill-uri concrete pentru job-ul asta, pacat, ca se castiga foarte bine

| carevaescu a răspuns:

Vezi sa nu orbesti

| VoidEternal a răspuns (pentru carevaescu):

Deci mitul era adevărat până la urmă. Poți orbi de la prea multă masturbare laughing

| carevaescu a răspuns (pentru VoidEternal):

Nu era mit. Era doar prost interpretat.

| just4ubr2015 a răspuns:

Numai la curve ejacuezi pe fata sau in ochi daca te respecta nu facea acest lucru

| GambleR40792 a răspuns:

Sa ma f...t pe norocul lui, bah cum gasesc ma unii prosti asemenea femei cu care sa isi satisfaca cele mai pornache fantezii xxx

| anonim_4396 explică (pentru GambleR40792):

E și periculos ca poți orbi

| Mynameis93 a răspuns:

Am murit?

| adorbanii a răspuns:

Nu

| adorbanii a răspuns:

Trolling?

| Kiwi2023 a răspuns:

Nu ca poarta ochelari de protectie laughing

| Robby121 a răspuns:

Pai îți place?