| oElisabeth a întrebat:

Hey fetelor big grin! Vreau sa`mi cumpar o placa si as vrea sa stiu ce marca folositi si daca e buna happy Astept raspunsuri rapid :*!

Răspuns Câştigător
| Maya_9911 a răspuns:

Buna!:)
Eu am placa asta, si sunt foarte multumita de ea!
Daca ai un par lung, ia'ti una cu placi late pentru a putea indrepta parul mai usor.Trebuie sa imi achizitionez si eu una cu placile late, ca pe asta, nu prea o mai pacalesc!;)).
Uite placa mea!:) : http://bucharestcity.olx.ro/......d-61648660
Bafta! si sa folosesti si un spray, ceva de protectie, ca sa nu te trezesti mai tarziu cu parul foarte deteriorat! Pentru ca, pana la urma, orice placa deterioreaza parul. Bafta draga mea!:-*

11 răspunsuri:
| Lacoste a răspuns:

Buna
eu am de la Philips http://www.google.ro/......tp?/imgres r:13, s:15&biw=1024&bih=579
indreapta f bine :)

| Contrast a răspuns:

Am avut un Con Air adus din State, dar am ratacit-o si mi-am cumparat un Remington, e foarte buna cu dubla protectie.

| Maria46854213 a răspuns:

Dupa parerea mea Remington este cea mai buna marcahappy. Eu am luat-o cu 150 RON si nu ma asteptam ca intinda asa bine.Deci sigur Remington

| tina28 a răspuns:

Pai eu am Remington si e super buna ...acum depinde intre ce preturi vrei tu sa o cumperi ...eu am data 200 de ron p ea si pot sp ca e buna si pentru ati face bucle. poti sa iti ei de la Philips ca e mai ieftina aproape 100 de ron.

| chocolattee a răspuns:

Cele de la Remington sunt cele mai bune, isi merita banii. spor la cumparaturi:*

| NothingImportant200 a răspuns:

De la Philips. E destul de buna!

| virusake a răspuns:

Nu sunt fata, dar m-a rugat cineva sa ii fac rost de asa ceva:
http://www.altex.ro/catalog/index.jsp?categoryId=1355&itemId=11004#
Si a zis ca e foarte multumita. :P

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am de la Philips, e foarte bunahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei volum poti sa folosesti Braun... daca nu, Remington e cea mai bunahappy

| ***kiki *** a răspuns:

Eu am Remington si e superrr! Nu arde parul ca e cu teflon.Pret-2.000.000

| barbie_4976 a răspuns:

Paarerea mea e ca Remington e foarte buna tongue