| anonim_4396 a întrebat:

Hey fetelor! tongue Am o intrebare... happy Cum e mai bine: sa ma dau cu rimel dimineata si sa il las pe ochi ~3 zile(ma tine) sau sa ma dau cu rimel dimineata si seara sa ma spal si iarasi dimineata sa ma fac... Multumesc! :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca le lasi 3 zile rimelate, genele iti vor cadeastraight face Chiar daca este un chin, trebuie sa te demachiezi inainte de culcare. Nu este indicat sa stai prea mult machiata. Iti vei strica tenul!
Deci... dimineata te machiezi, iar seara te demachiezi! E cel mai bine!
Bafta!

6 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Demacheaza'te cu timpul genele isi vor pierde culoarea si vor incepe sa cada daca le lasi 3 zile nedemacheate.

| BlancaFantasma a răspuns:

Daca il tii 3 zile la ochi asta inseama ori ca nu te speli pe fata, ori ca rimelul tau e super bun.in fine chiar daca ti`e lene sa te demachiezi(cum imi e mie cu toate ca sa ma sterg de rimel nu dureaza nici 5 minute-nu dau cu altceva pe fata) trebuie s`o faci.

| Shatteredx a răspuns:

Te dai dimineata, te demachiezi seara daca nu vrei sa ti se faca fata ca la o baba

| Mariasy39 a răspuns:

Nu e bine sa stai cu machiajul ( adica si rimel) pe ochi mai mult de 8 ore asa ca mai bine e sa te demachezi seara

| AnaMariaS a răspuns:

Cel mai bine e sa te dai dimineatahappyeu asa fac si seara ma demachez

| Imyourlittledrug a răspuns:

E mai bine sa te demachiezi, pentru ca daca iti lasi machiajul mai mult iti poti strica frumusetea tenului.:*
Funda?batting eyelashes