| Irina19 a întrebat:

In fiecare seara inainte de somn ma demachiez, insa dimineata cand ma trezesc, dupa ce ma spal pe fata sunt murdara sub ochi de rimel, oare de ce? Cand ma demachiez pare ca se sterge tot.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa ce te demachiezi cu dischete demachiante, spala-te pe fata happy

4 răspunsuri:
| cretzufinish a răspuns:

Pare...depinde si cu ce te demachiezi.winking Oricum dupa fiecare demachiere clateste-te pe fata cu apa curata. Astfel dispare orice urma.

| eugem35 a răspuns:

Rimelul se da pe gene si spalate si pe fat dupa demachiere, spalate cu apa si sapun si foloseste cremel care iti fac bine la ten.
si dimineata nu ai sa mai ai surpriza sa curga rimelul dupa ce te speli

| eugem35 a răspuns:

Seara inainte de culcare spalte pe fata, dupa cre folosest restul de creme demacheante

| Alex_2466 a răspuns:

Cred ca cel mai bine ar fi sa nu te mai machezi happy