| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, acordați atenție deosebită pedichiurii? Preferați să o faceți voi sau mergeți la un salon? Ce fel de tip de pedichiura va place?

6 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Prefer să mă las pe mâna unei persoane care se pricepe la stilizarea pedichiurii.
Prefer pedichiura clasică.

| anonim_4396 explică (pentru Ofiintă):

Ce înseamnă pedichiura clasica?

| Ofiintă a răspuns (pentru anonim_4396):

Fără uscare la lampă.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, acord o deosebită atenție acestui aspect. Îmi place să o fac singură, exact așa cum îmi place.

| mariaelena01 a răspuns:

Eu în general mi o fac acasă, îmi place mult mai mult sa o fac eu decât sa mi o facă altcineva. economisesc timp și bani

| anonim_4396 explică (pentru mariaelena01):

Cum ți o faci? Unghii naturale?