| alloysia a întrebat:

Pentru fetele din Focsani: la ce salon mergeti sa va epilati si sunteti multumite? mentionez ca nu m-am mai epilat cu ceara pana acum. de-asta intreb: ce imi recomandati si sunteti foarte incantate?

1 răspuns:
| MaNuela_RoMina_1999 a răspuns:

Eu iti recomand sa te epilezi acasa. Cumpara-ti un epilator si nu merge la salon pentru ca pun pariu ca este destul de scump si e mult mai bine sa faci tu treaba, nu fetele de la salon. Eu de ex nu am epilator, eu mi-am cumparat o lama Venus de la Gillette si iti pot spune ca sunt destul de multumita si nici nu a fost scumpa. Nici eu nu m-am epilat cu ceara. Cred ca rezultatul este mai bun, dar e foarte dureros. Asa ca parerea mea e ca un epilator este cel mai bun.