| anonim_4396 a întrebat:

Hey!
Fetelor voi ce trucuri folositi pentru cresterea mai rapida a parului?

Răspuns Câştigător
| Carla01 a răspuns:

Uite eu m-am tuns in v acum o lună şi mi-a crescut cred că 4-5 cm.E bine să te tunzi în luna martie ( da' na acum a trecut laughing ) şi să fie lună plină(pe bune laughing ).Şi depinde de cine te tunde, şi îţi poţi aplica singură acasă diferite măşti naturiste.Baftă! :*
FUNDĂ?

2 răspunsuri:
| Anonimă1666 a răspuns:

Astea-s niste trucuri.rolling on the floor Noua ne creste parul prin magie laughing

| CollyCherry a răspuns:

Cel mai bun truc, este apa de mare