| NattyMadda a întrebat:

Hey girls!:* Cum sa ma tund?!cryingMaine merg la tuns si nu am nici o idee. am fata rotunda, sunt satena, in fata am parul putin mai lung decat cel din spate si lungime medie si nu am nici o idee. imi plac tunsorile emo dar din pacate nu am lungimea necesara.straight face poate aveti voi vreo ideehappy Funda pentru cea mai buna >tunsoare:*big grin

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| AlexandraCroft a răspuns:

Nu trebuie sa ai nevoie de par lung pentru o tunsoare emo.fa`ti un breton asimetric tunde`ti parul in asa mod in care sa fie drept tuns si dapeaza`l la varfuri si da`l cu fixativ. happy

| AlexandraCroft a răspuns:

Apache rolling on the floor))))))) mi-a placut asta

Apache
| Apache a răspuns:

Http://img378.imageshack.us/i/volosnya184ce9442cb3.jpg/
eu zic ca te prinde...

| QAlessia a răspuns:

Exact ca mine :)) si eu am fata rotunda, unt satena, in fata am parul putin mai lung decat cel din spate si lungime medie. Si eu ma tund asa http://www.google.ro/......tp?/imgres Bafta :*:*

| mariaWoW a răspuns:

Poate iti place cea in scari big grin
Sau stilul bob daca stii cu breton intr-o parte happy