| Anonim_8545 a întrebat:

Am vazut la o fata care are parul la fel ca mine un pic umflat si lungimea la fel. Ea are o tunsoare super cool cum sa va zic e tuns bob dar scurt si in spate de pe la jumatea capului e lasat lung dar cealalta jumatate are fire scurte.As vrea si eu sa ma tund asa.numai ca ma duc la coafor si cum ii zic sa ma tunda daca stiti voi sau vreo idee, imagine ceva as fi recunoscatoare.Pe fata aceea nu am mai vazut-o ca sa o intreb pe ea.pls dau funda!

Răspuns Câştigător
| M3HappyKid a răspuns:

Si eu`s tunsa bob sunt in spate scurt pe o parte asca drept in scar si pe celalalta brusc mai lung ca in cealalalta. nu stiu ce sa zic eu i-am spus fiecare pas cum sa ma tunda sunt cam cidat tunsa dar imi place:X

1 răspuns:
| livia_twilight a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres r:6, s:65&biw=1054&bih=444

Din cate am inteles eu, e ceva de genul asta. Asa sunt si eu tunsa. Daca am inteles bine cum vrei tu sa te tunzi, zii coafezei sa te tunda asimetric si daca vrei, arata-i o poza.