| Ramona7 a întrebat:

Hey hey, vreau sa mi command paleta naked 2 de la urban decay, problem este ca pe net nu gasesc un site de pe care as putea sa o comand..sa nu fie la mana a doua..de pe nu stiu ce site-uri ca olx…am tot auzit ca se gaseste si in sephora dar eu insa nu am vazut cand am fost acolo..totusi nu am intrebat.dau fundita pentru cel mai folositor raspuns big grin

5 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Daca vrei sa o achizitionezi online, cel mai indicat ar fi sa o comanzi direct de pe site-ul lor. alta solutie nu vad.
https://www.youtube.com/watch?v=vhc7493Kj3w
detaliile cu privirea la comanda le gasesti tot pe site.

| BlaaBlaa a răspuns:

In afara de okazii.ro nu mai sunt site-uri romanesti care vand aceasta paleta. Daca chiar nu vrei de pe okazii atunci singura solutie e sa o comanzi de pe site-uri straine sau sa urmaresti mai des paleta in sephora.