| anonim_4396 a întrebat:

de pe ce site as putea sa comand paleta urban decay naked? dar un site din Romania sa fie... cele de pe okazii sunt contrafacute oare?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti cumpara aceasta paleta cu 115 Lei din orice magazin Sephora din Romania. Poti comanda si online sa-ti vina acasa.

O zi placuta!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Mersi...asa de ieftina e la sephora?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da. Aici e facebook-ul lor oficial si chiar ei au postat pretul in comentariu.

https://www.facebook.com/Sephora.Romania/posts/161056937389174

:D O zi placuta!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Super...mersi mult :*

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

De fapt asta e Naked Basics si are doar 6 culori, cealalta are 12, deci pretul trebuie sa fie dubluhee hee oricum i am dat mesaj sa ii intreb, pentru ca la paleta aia imi plac nuantele, sunt sidefate, la cealalta sunt toate mate. oricum daca e prea scumpa cred ca o sa aleg altceva. mersi :*

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Belarisa a răspuns:

EMAG...e cel mai bun...vezi daca gasesti acolo

| Jenifeer a răspuns:

Buna, daca te mai intereseaza stiu pe cineva care are de vanzare Naked 1, 2, 3 la pretul de 100de lei. Si sunt 100% originale paletele sunt aduse din Anglia