| lilboutique a întrebat:

Hey! In curand o sa am banchetul de sfarsit de clasa a 8a si as vrea sa imi aratati niste poze cu coafuribig grin. Banchetul o sa fie seara, inca nu stiu ce rochita voi purta dar cu siguranta va fi ceva elegant. Mama mea o sa imi faca parul pentru ca ea e coafeza, deci nu e nicio problema, ii voi arata ei pozele care imi plachappy Multumesc!

9 răspunsuri:
| yuyubarbie19 a răspuns:

Chiar trebuie ceva elegant pe o culoare foarte draguta si o coafura restransa ca sa dai un aer de naturalete si de prospetime. Asa cred ca ar merge.

| yuyubarbie19 a răspuns:

Http://www.google.com/......tp?/imgres Uite aici poti vorbi cu fete si vezi ce-ti zic ele.
Ai coafuri si machiajuri.

| ICanLoveYou a răspuns:

Coafuri de banchet pentru par ondulat sau cret.
Coafura pentru par lung poate fi facuta foarte usor daca esti norocoasa si parul tau este ondulat. Poti ridica buclele intr-o coafura usoara, lejera, care sa iti dea un aer sexy.
Daca ai parul drept, il poti impleti usor si apoi il poti ridica intr-un coc.
Coafuri de banchet pentru par drept.
Chiar daca nu iti vine a crede, cocurile sunt foarte trendy si sunt o alegere perfecta pentru o seara calduroasa de vara. In plus, in mod sigura vei arata ca o printesa, iar toate privirile vor fi atintite asupra ta.
Coafuri de banchet pentru par scurt.
Nu este nici o problema daca parul tau este scurt. Nu stii cum sa il aranjezi pentru o seara speciala? eLady.ro te ajuta sa alegi cea mai potrivita coafura pentru banchet. Parul scurt poate fi aranjat foarte usor chiar daca nu esti specialista. Este de ajuns sa folosesti cateva produse speciale pentru coafuri si sa dai frau liber imaginatiei
http://www.elady.ro/......u-banchet/
http://hairstyles.free-beauty-tips.com/
http://www.frumoasa.info/coafuri-pentru-banchet/

Alte răspunsuri