| boemdancehaha a întrebat:

Hey :* La ce varsta credeti ca este potrivit sa te vopsesti prima data? Eu sunt foarte deschisa la schimbari, mereu tunsa altfel, imbracata altfel.
As vrea ceva de genul asta, deci cam la cati ani as putea sa imi implinesc dorinta asta :-? :
http://www.google.ro/......tp?/imgres 1&itbs=1&iact=hc&vpx=459&vpy=298&dur=1011&hovh=225&hovw= 225&tx=157&ty=193&oei=KE1yTb2gA43ysgblqrmIDg&page=1&ndsp =21&ved=1t:429, r:17, s:0&biw=1280&bih=629

Răspuns Câştigător
| Mihaela a răspuns:

Hei. Nu cred ca exista o anumita limita de varsta, pentru cand ar trebui sa te vopsesti. Te poti vopsii cand vrei, doar ca dauneaza parului, banuiesc ca asta stii. Tu trebuie sa te asiguri ca te lasa parintii, si la scoala. Crede-ma, nu vrei sa te vopsesti si dupa aceea, diriginta sa te puna sa te faci la loc.
Deci, asigura-te ca parintii sunt de acord, la fel si scoala, iar dupa aceea, daca tu chiar vrei, te poti vopsi linistita!
Sper ca te-am ajutat! Numai bine!

5 răspunsuri:
| Lery a răspuns:

Si eu m-am vopsit roscat la 13 ani exact ca in poza cu Rihana.Si crede-ma te va prinde bine

| frumusik96 a răspuns:

Roscata asa nu ar trebui sa te faci cand esti mai mica poti sa te faci suvite roscat eu am 14 ani si am suvite de toate culorile ( roscat, blond, albastru )

| ღDangoღDaikazokuღ a răspuns:

Cand vreeeeeeeiiii! LoL

| stefyk97 a răspuns:

Pai nu e o varsta minima...atata timp cat te lasa parintii, poti sa te vopsesti si acumhappy

| ELyNna_4555 a răspuns:

Cred ca ar fi bine sa te faci blonda sau neagra cred... oricum faci cum vrei.