| CookieDiamond a întrebat:

Hi. :) vreau si eu poze gen Harajuku. :D si unde as putea gasi haine in gen.http://www.google.ro/......tp?/imgres r:0, s:103 [ Fundooii]

Răspuns Câştigător
| BiwCupcake a răspuns:

Pai Cuchiilinoo big hug

sa incepem din cap devil : clamutse clamutsee devil le gaseti in mag de accesorii :d puppy dog eyes, asa, ochelarii puppy dog eyes : le scoti si tu ramele de la unii de vedere laughing [ti imprumut p ai mei laughing] ca sunt gen aia laughing
asa acum trunchii : laughing cati si tu in mall sau la fox devil buze mai ciudatee big hug
chisoarelee big hug : iti iei o fustita gen Tutu de la balerinee laughing ca alea sunt mai dlagutse love struck dn mall sau din carrefour love struck si o rupi si putina coloare marker sau temperaa puppy dog eyes
si joss puppy dog eyes : converse neon love struck sosete luuungii si coloratee gaseti la takko laughing si niste olanitii b-)

smug

big hug