| LollipopWithHeroin a întrebat:

Hey! La vara as vrea sa-mi vopsesc parul roscat cu nuantator, pentru ca nu vreau sa fie permanent.Se va duce de tot sau vor mai ramane reflexii? Vreau sa folosesc asa ceva pentru o schimbare de scurta durata si sunt sigura ca nu vreau sa-mi ramana parul blond capsuna.

4 răspunsuri:
| membrugirl2010 a răspuns:

Pai prima data o sa fie frumos, dar cu timpul, cu spalariile o sa fiedoar reflexiile.

| membrugirl2010 a răspuns:

Pai prima data o sa fie frumos, dar cu timpul, cu spalariile o sa fiedoar reflexiile. funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate am inteles eu, nuantatorul se ia complet dupa 8 spalari(in general).