| LoveFactory a întrebat:

Hey lumehappyCe parere aveti de parul castaniu-roscat? ma gandeam sa ma vopsesc asa.

Răspuns Câştigător
| BonneLess a răspuns:

Chiar imi place, avand in vedere ca acel castaniu duce spre ciocolatiu ar fi cam asa http://www.google.ro/......tp?/imgres :X

4 răspunsuri:
| adorciocolata a răspuns:

Se poarta foarte mult, mai ales daca ii dai volum. Daca tie iti place, poti sa te vopsesti asa. Dar trebuie sa vezi daca iti sta bine. De exemplu, daca ai ochii verzi sau verzi-caprui si tenul mediu spre deschis, ar fi perfect. Sper ca te-am ajutat!

| istoleyourcandy a răspuns:

Il ador pur si simplu!

| DaNaDoT a răspuns:

Mi se pare magnific!

| Metamorphose a răspuns:

Păi nu prea am ce sa zic decât : excelenta alegere!