| Sekhmet a întrebat:

Hey. Voiam sa ma vopsesc dar nu stiu daca sa aleg un roscat aramiu sau inchis intens. Parul meu e castaniu inchis.Pentru ce culoare ati opta? Ma gandeam si la un brunet albastrui

Răspuns Câştigător
| rosiled a răspuns:

Hei.In orice caz nu un roscat deschis sau brunret albastrui.Cred ca ti-ar sta foarte bine cu un roscat inchis avand in vedere ca parul tau e castaniu.In plus nu o sa-ti arda asa de tare parul fiindca este o culoare mai inchisa. Funda te roog

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia in calcul si ca roscatul dispare din par foarte repede si parul ramane cu o culoare foarte aiurea mai ales daca are in ea mai mult decolorant deci o sa fi nevoita sa te pui pe multa vopseala luna de luna ca sa mentii nuanta, intensitatea etc.

| Peridava a răspuns:

Daca poza din profil e a ta, cred ca ti se potriveste un roscat aramiu.
Brunet-albastrui e o culoare frumoasa. Dar, atentie: imbatrineste!