| 123456789qwertuiop a întrebat:

Hey lumee, o sa am o petrecere de Halloween si ma gandeam sa fac un machiaj,nu se poate numi machiaj cu schelet pe fata,am vizionat niste tutoriale si este nevoie de machiaje,pe care nu le am si as avea o idee sa ma dau cu acuarele sau tempera pe fata adica sa imi fac cu tempera /acuarela alba pe fata si gen cercuri la ochi negre cu tempera/acuarela neagra si conturul gurii la fel cu aceea neagra? Ma pot irita pe fata sau sa imi iasa cosuri? Nu stiu, help

Răspuns Câştigător
| dragonmagd a răspuns:

Îți usucă pielea; se găsesc de vânzare în magazine cu obiecte pentru hand- made vopsele tocmai pentru așa ceva, si sunt doar în jur de 10- 25 lei.