| xAkira a întrebat:

Hey! Mai am foarte putin pana la banchet de sfarsit de clasa a VIII si eu inca nu mi-am gasit rochie..ma poate ajuta si pe mine cineva cu vreun link ceva? Nu vreau ceva complex...in jos sa fie dreapta
am cam 1.60, par saten si ochi caprui...

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| wpqr1 a răspuns:

Http://starshiners.com/ro/rochii/rochie-sweet-fragrance-black Eu zic ca nu e neaparata nevoie de multe culori la banchet. Ti-o propun pe asta.

Dar daca vrei culori, ceva frumos aici:
http://starshiners.com/ro/rochii/rochie-mexton-adventure-green