| anonim_4396 a întrebat:

Salut, sunt baiat cu ochi caprui si par saten,
vreau sa ma fac in partea dreapta a parului putin blond.
Ce parere aveti?

13 răspunsuri:
| ThePoet a răspuns:

Ai arata foarte gay. Mai bine ramai asa cum esti.

| Naяutσ a răspuns:

Mai bine puneti o lentila albastra si-una verde va avea acelasi efect laughing

| AnimeAnnDRa a răspuns (pentru Naяutσ):

=]]]]]] [app si mie-mi place Naruto laughing ]

| Maxim96 a răspuns:

O sa arati gaylaughing

| vangaelis a răspuns:

Caprui /blond nu renteaza

| Anonymous1995 a răspuns:

Cum "putin"? suvite, sau te vopsesti pe o parte?

| AlessandraCoco a răspuns:

Buna. Eu sunt fata si iti zic parerea mea despre vopsitul la baieti. Mie una nu imi place deoarece arata cam exgerat. Este decizia ta oricum. happy

| LadyCrazy999 a răspuns:

Mai bine nu fa astahappy

| kissuletzz a răspuns:

Cred ca ti-ar sta bine

| Constantin1963 a răspuns:

Nu vreau sa te jignesc dar ai arata ca un cocalar autentic.

| LWikErR a răspuns (pentru Constantin1963):

Ma multi fotbalisti si-au facut suvite gen : ronaldo, david beckham

| AdelieTqq a răspuns:

Daca tie ti-ar placea, de ce nu?
am si eu un prieten care a facut la fel ca tine, pot spune ca arata destul de bine si nu pare cocalaresc.

| Crissu1999 a răspuns:

Depinde de culoare pielii daca esti mi inchis la culoare nu ti-ar sta bine, dar daca esti mai deschis (mai alb) la piele cred ca ti-ar sta bine, oricum succes la decizia ta! Sper ca ti-am fost de ajutor! :*