| DeadPersone a întrebat:

Am banchetul de clasa a VIII-a in cateva saptamani. am nevoie de niste idei pentru rochie. sunt inalta, am 1, 70 metri. parul saten ochi caprui..nu vreau ceva mulat nu sunt nici grasa da nici slaba intre. daca ma puteti aajuta. dau funda happy mersii!

1 răspuns:
| AlexandraBeatrice a răspuns:

Încearcă o rochie lungă. Te avantajează foarte mult dacă ești înaltă. O rochie lungă sau scurtă în față și lungă în spate, cum îți place ție mai mult. Poți încerca niște tocuri de 10 cm sau 15 cum dorești. Eu zic că este o combinație foarte bună.