| anonim_4396 a întrebat:

Hey. mi-am cumparat o pereche de pantaloni scurti de blugi pe gri... si un maieu care se leaga la gat, cam toate culorile thinking si asa mai vaporos sa spun. merge tinuta in club?

3 răspunsuri:
| Bailey a răspuns:

Tinuta este superba insa nu pentru a merge la club. Aceasta tinuta o poti purta cand iesi pe afara.winking
In club trebuie sa fi cat mai deosebita si mai sexy deci iti poti lua o rochie scurta si mulata. happy Funda? :*

| Morena30 a răspuns:

Hmm...ar merge dar nu preahee hee.Sa-ti explic de ce.In club trebuie sa ai o tinuta cat mai glam dar in acelasi timp comoda sa poti dansa.Mai bine ai opta pentru o fusta nici prea scurta nici pana la genunchi cu un maieu mai larg si cu un imprimeu glam iar pe deasupra un bolero intr-o culoare tare.In ce priveste incaltamintea poti lua niste tocuri in jur de 7-10 cm (cat te simti tu comod si crezi ca poti rezista) iar la maini iti poti pune mai multe bratari si esti gata de DISTRACTIEEE! Asa cred eu ca vei fi o aparitie dar daca tu vrei sa nu fii recunscuta in multime ramai asa dar incearca sa iti faci o coafura mai nebuneasca cu bucle si sa iti pui niste accesorii mai dragute. Sper ca te-am ajutat. Funda?batting eyelashessmug

| TommyHilfiger a răspuns:

Merge, atragi privirile cand esti imbracat mai deosebit