| Louise21 a întrebat:

Buna,TPU!:* Cu ce incaltaminte ar merge o pereche de pantaloni de blugi, scurti? Din aceia stramti? Ar merge cu converse? Si cu ce fel de tricou ar merge? Multumesc anticipat!:*

Răspuns Câştigător
| alma17angel a răspuns:

Ar merge chiar fooarte bine cu conversi. Si cu o pereche de balerini ar* merge dragut.

Cu placere.

3 răspunsuri:
| alma17angel a răspuns:

Ar merge chiar fooarte bine cu conversi. Si cu o pereche de balerini are merge dragut.

Cu placere.

| Louise21 explică (pentru alma17angel):

Si cu ce fel de tricou/maieu ar merge? big grin

| alma17angel a răspuns:

Pai,depinde. Ar merge totusi cu un maieu de orice culoare, doar sa mearga cu conversii. happy