| IateyourCookie a întrebat:

Hey. O sa plec vineri la predeal cateva zile si nu stiu daca e cazul sa-mi iau caciula sau manusi thinking Ce-ar trebui sa iau la mine?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Haine călduroase, mănuși, căciulă, fular, etc.
Distracție plăcută.
Pa, pa.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Pai, daca in decembrie, nu esti sigur ca ai nevoie de caciula si manusi, ce-ai zice sa-ti iei un costum de baie si niste crema de plaja?

| Adry05 a răspuns:

Este frig acolo, deci da. Haine groase în primul rând, în rest, strictul necesar.

| BiuL a răspuns:

DA! La Cluj deja temperatura a scazut sub 0 grade si ninge, fara manusi imi ingheata mainile, dar la Predeal, care e munte. Ia-ti caciula, manusi, fular, sosete groase, maieu, ciorapi etc

| Ana_4223 a răspuns:

Pai din cate stiu eu zona Predealului este o zona de munte, si da trebuie sa iti si caciula si manusi GROASE tot echipamentul. distractie placuta!