| Helene a întrebat:

Hey:)Pai, am vazut intr'un magazin aceasta crema http://www.mamanatura.ro/......e_farm.jpg costa 8 lei, am mai avut si este bunicica cred eu, adica iti apare par dupa cateva zile. Voi ce parere aveti? Merita sa o cumpar?

6 răspunsuri:
| Mina a răspuns:

Da, este buna si ieftina.

| Aliyaa a răspuns:

Mai bine cumpara ti crema depilatoare Veet e mult mai buna:*

| Alii a răspuns:

Si eu am avut asa.nu e cine stie ce minune...oh go onoh go on.acum daca tu vrei sa ti o cumperi faci ce vrei. eu nu am mai cumparat, pentru ca nu sunt multumita de ea :*

PWP:*:*:*:*

| dya a răspuns:

Eu cred ca merita...si nici nu este scumap...cumparati-o

| sofia_kiss a răspuns:

Nu e buna, eu am folosit-o si nu am fost multumita de ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut si eu si inca mai am...parul iti creste repede adica in 2-3 zile. e buna pentru unele zone...