| AngiiiBlake a întrebat:

:-S Cum sa scap de cosuri intr-un mod natural?:-S Mi-am fiert ceai de menta/musetel si am stat cu capul deasupra aburilor, la inceput a mers, dar acum daca imi fac imi ies mai multe cosuri! X-( M-am facut si cu crema asta http://www.google.ro/......tp?/imgres r:6, s:0&tx=54&ty=71 dar nu stiu ce efect va avea.Doar maine voi vedea. Deci va rog, ziceti-mi un mod natural de scapare a cosurilor.

Răspuns Câştigător
| tzotzo2562 a răspuns:

Cel mai eficient mod de a scapa de cosuri este cu zineryt, este cel mai bun, l-am folosit si eu, tratamentul dureaza 10 saptamani sau poti face si in 5 dar da rezultate foarte bune, l-am folosit si eu si chiar am fost foarte multumita, dupa ce am terminat tratamentul nu mi-au mai iesit cosuri. nu pierzi nimica daca incerci