| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Pentru cei ce folosesc lotiunea cu petroleum de la gerovital: de cate ori pe saptamana trebuie aplicat? are ceva daca il aplic de 2 ori pe saptamana?

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Eu m-am dat o singura data si m-am lecuit laughing m-am spalat cu pantene apoi straight face dar poate pentru ca eu parul gras s-a facut nasol.
In fine, pe sticluta scrie sa il folosesti odata pe saptamana, insa daca problema ta e grava si ai parul mai uscat, presupun ca poti sa il folosesti fara probleme si de doua ori pe saptamana.

3 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Nu ti se imbacseste parul de la ea? Eu am folosit-o odata si dupa ce m-am samponat de 2 ori si mi-am uscat parul a ramas foarte slinos, parca era murdar. Nu mai folosesc in veac.

| DeathlyScream a răspuns (pentru BiuL):

Nu surprise eu am folosit anul trecut o sticluta intreaga fiindca imi cadea cam des parul si s-au vazut rezultate bune... nu imi imbacsea deloc parul poate samponul care l-ai folosit nu e in regula sau poate nu tuturor li se potriveste acelasi produs nu stiu. Si acum ca imi cade foarte tare parul crying mai luat o sticla si nu stiu daca e bine sa ma dau de 2 ori fiind ca de obicei ma dadeam o data pe saptamana...tu de cate ori te dadeai?

| DeathlyScream a răspuns (pentru BiuL):

Aha multumesc happy

| BiuL a răspuns (pentru DeathlyScream):

Eu m-am dat o singura data si m-am lecuit laughing m-am spalat cu pantene apoi straight face dar poate pentru ca eu parul gras s-a facut nasol.
In fine, pe sticluta scrie sa il folosesti odata pe saptamana, insa daca problema ta e grava si ai parul mai uscat, presupun ca poti sa il folosesti fara probleme si de doua ori pe saptamana.