| crisstina_3706 a întrebat:

A folosit careva lotiunea regeneranta pentru par cu Petroleum de la Gerovital thinking Este buna da ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Daca este cu petrol, este foarte buna.Petrolul regenereaza parul, si il face mai bogat, mai stralucitor.

| Alyra a răspuns:

Eu am folosit-o într-o perioadă în care am observat că nu mai am păr într-o mică porţiune din cap. Într-adevăr în vreo 2 luni(dacă mai ţin bine minte au început să-mi apară nişte firicele de păr. După alte 2 nu se mai vedea deloc loc gol. Ce să zic...da e bună de ceva, dar nu foarte bună. Mi-a adus înapoi părul care căzuse şi nu ştiam de ce, dar n-a făcut nimic referitor la restul părului. Sper că ai înţeles ce am spus happy