| Darkness13 a întrebat:

Hey!
Poate cineva sa imi spuna cum sa imi fac suvite rosii fara vopsea de par. Sunt bruneta si nu vreau sa il decolorez.
Sa ma ajute cineva!
Cel mai bun raspuns FUNDA!

Răspuns Câştigător
| MoiraBurton a răspuns:

Spray de par rosu. Dai un strat, il lasi sa se usuce, mai dai unul, si tot asa pana iti place ce a iesit. Succes, sper ca te-am ajutat!big grin

4 răspunsuri:
| roxanamariaa a răspuns:

Poti cumpara un spray de par, e cel mai bun.
Exista si niste sampoane sau niste creioane, dar nu tin mai mult de 2 spalari happy

| DoolceDoolce a răspuns:

Eu când eram mai micuță, cam pe la 12 ani, prin vacanța de vară, luam hârtie creponată roșie, o băgam în apă și apoi îmi luam câteva șuvițe și luam hârtia și o dădeam pe păr. Șuvițele respective se făceau roșii și se luau după o spălare sau două.Nu știu dacă am explicat bine. Sper să înțelegi. happy.

| Andra382 a răspuns:

Am auzit de la o prietena ca si-a facut suvite cu marker permanent rosu.Stiu ca e o idee foarte ciudata, dar ei ii statea foarte bine.