| PrEtTyAnGeL a întrebat:

Hey! pot sa scap in cateva minute de cearcane cu remedii naturale sau creme? daca da care sunt acelea?

2 răspunsuri:
| Laura927 a răspuns:

Încerca anticearcanul, simplu si efectul vizibil imediat este garantat!

| Katlynn1m a răspuns:

Buna!
Eu la fel am avut cearcane ingrozitor de mari dar m-a ajutat pachetelele de ceai calde sau racita... Dupa ce-ai baut ceaiul nu arunca pachetele, pune la ochi si lasa 15-20 min, apoi spala ochii...
ar fi dorit sa nu folosesti creme, fiindca poate sa iasa alergie si nu este bine mai ales la ochi
te-am pupat :* sper ca ti-am ajutat