| Psihiatra a întrebat:

CE sa fac sa scap de cearcane? Preferabil niste medicamente, creme, remedii naturale facute in casa; nu operatzii sau ceva de genul:baga`ti silicon sub ochi

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cuburi de gheaţă sau felii reci de castravete aplicate timp de un minut, stimulează microcirculaţia locală, un anticearcăn.
Să nu uiţi seara să te demachezi.
Pa, pa.

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

De cearcane scapi cu gheata.Iei gheata si o pui pe cearcane, o ti cat de multi poti. Faci lucrul asta in fiecare zi si intr-o saptamana dispar... cel putin mie mi-au disparut...nu pentru totdeauna!

| MBG a răspuns:

Culcate si tu mai repede si trezeste-te mai tarziu, si va vezi ca dupa aia nu mai ai nimic laughingwinking big grin