| Adda16 a întrebat:

hEy. prietena mea vrea sa stie daca ii sta bine cu parul scurt.(pan' la umeri). si poate ne ajutati voi. are 1, 46 inaltime, e slaba, are parul lung. deci? ce credeti!?

Răspuns Câştigător
| Asdffd a răspuns:

Pai...daca vrea sa se tunda cel mai bine:
Cu ceafa goala gen :
http://www.google.ro/......tp?/imgres
asa am fost tunsa eu
depinde cum ii place.
Am mai vazut o naua tunsoare care e pa trend.Te tunzi pana la umeri si cu breton.
Acum. cum vrea ea eu o sfatuiesc sa`si asculte foarfeca din parul ei :)))[coafeza]

6 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Ca sa o putem ajuta avem nevoie de o pozica cu dansa sa-i vedem conturul fetzei si sa ne putem da cu parerea daca ii va sta bine sau nu cu parul scurt!

| ΔH a răspuns:

Prietena ta, iti va oferii lectii de limba romana daca o ajuti sa se decida?

| kkkkkkkkkkkkk a răspuns:

I-ar sta mult mai bine cu parul scurt(pana la umeri)...parerea mea.De fapt parul pana la umeri nu este nici prea scurt nici prea lung...pare perfect!

| ionik_3777 a răspuns:

Ca o tunsoare sa se potriveasca trebuie sa tii cont mai mult de cap...de exemplu sie u am o colega care sia facut o tunsore de ii face capu cat un bostan.si na ...incercati sa il prindeti cumva cu agrafe ca sa ramana pana la umeri si asa veti vedeawinking. sper ca vam ajutat:*

| Dizzyz a răspuns:

Daca as fii in locul ei, eu mi l-as lasa sa creasca pana la sira spinarii.Sincer! E mult mai bine cu parul lung la fete! FUNDITA?

| AndyAndrea a răspuns:

Daca e slaba, sigur i-ar sta bine.dar daca are parul mai ondulat i-ar sta mai bine daca s-ar tunde scurt in spate si mai lung in fata.dar daca il are drept ar fi bine daca s-ar tunde in scari, cu jumate de breton eventualbig grinsper sa fie de ajutor