| 34asdfg76543jh a întrebat:

Care credeti ca este mai frumoasa: o fata cu parul lung? sau una cu parul scurt?(mai sus de umeri)

23 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cea educată și de caracter este cea mai frumoasă!
Pa, pa.

| Seby90 a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Caracterul si educatia au castigat miss universe si mai toate concursurile de frumuseste.

Ca sa iti raspund la intrebare, depinde! Depidne de forma fetei, de trasaturi. Ambele pot fi la fel de frumoase.

| ErrorFound a răspuns:

Trebuie sa stie sa-si asorteze parul cu stilul. big grin
Imi plac mai mult fetele cu parul lung(personal), dar si cele cu parul scurt sunt ok. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place parul lung la oricine, da un aer mai feminin.

| τττ a răspuns:

Bună.
Toate fetele sunt frumoase în felul lor!
Pa, pa.

| ReusxD a răspuns:

Mie unul imi plac blondele cu parul lung.

| vlad89c a răspuns:

Mda... ignorand raspunsul plin de tandrete al andreei; unei fete ii sta mult mai bine cu parul lung, indiferent de forma acestuia.

| Mable009 a răspuns (pentru vlad89c):

laughing trebuie sa ma fac profa de romana

| vlad89c a răspuns (pentru Mable009):

Dalaughing sau psiholog, ca ii mai bine platit

| Mable009 a răspuns (pentru vlad89c):

laughing da da cum sa nu

| Leatherleader a răspuns:

O fata cu parul lung si cret!winking

| SebylVane1890 a răspuns:

Nu conteaza atat de mult lungimea parului cat felul in care e aranjat si trasaturile fetei big grin

| Mable009 a răspuns:

Uite o fata nu este frumoasa dupa tunsoare sau dupa imbracaminte machiaj sau altele. O fata este frumoasa fiind sincera si buna pe dinantru sa aiba o inima curata. Uite eu am parul lung ...si o prietena are parul scurt asa ca eu nu pot spune ca eu is frumoasa si ea urata la unele fete le vin super cu parul scurt la altele cu parul lung...asa ca nu poti hotori

| 34asdfg76543jh explică (pentru Mable009):

Da, ai dreptate. Fiecare tunsoare reprezinta persoana respectiva. Ma refeream insa la frumuseze, natralete, feminitate(adica nu parul 'ciopartit', sa zic asa, in toate felurile si colorat de mama focului)

| Mable009 a răspuns (pentru 34asdfg76543jh):

Pai...eu zic totusi cu parul lung drept sau ondulat....asa I'll am si eu laughing))

| 34asdfg76543jh explică (pentru Mable009):

Hi5laughing si al meu e lung si ondulat..si am gandeam azi daca sa ma tund sau nuthinking

| Duucu a răspuns (pentru Mable009):

Un băiat cănd trece pe lăngă o fată prima dată se uită la aspectul fizic.
Ce e în interior contează mai tărziu,cănd continui să ai o relație cu ea.
Deci vă rog, fetelor, să nu mai spuneți că contează doar "inima", fiindcă asta spun doar tipele urăte.

Iar ca răspuns pentru întrebare, mie-mi plac fetele cu părul scurt brunet și lung blond.

| Mable009 a răspuns (pentru 34asdfg76543jh):

Pai ....cat de scurt te tunzi bob?
Pai uitate in oglinda pune mana pe par pana unde ai vrea sa te tunzi si vezi cum iti sta
Dar mie imi place mai mult cu parul lung dar na fiecare cu parerea lui

| Mable009 a răspuns (pentru Duucu):

De ci m-ai facut urata? Ai sa vezi ceti fac

| Duucu a răspuns (pentru Mable009):

Mi-e frică

| Mable009 a răspuns (pentru Duucu):

Esti prost nu neaparat fetele urate zic ca sufletul conteazasi nu-s urata deloc..am fost miss boboc la scoala :* deci pa pa

| Duucu a răspuns (pentru Mable009):

Eu am fost miss bobocel.

| mona01 a răspuns (pentru Mable009):

Miss boboc deci laughing