| deearrr a întrebat:

Hey! recomandati-mi pls o crema epilatoare de calitate buna, eficienta si la un pret accesibil!(in special pentru zona intima si pentru picioare) Multumesc anticipat! Dau fundita!:*

4 răspunsuri:
| KatVonB a răspuns:

Cele de la Veet si Farmec sunt cele mai bune. ( eficiente, dar de scurta durata). Sunt pentru piele sensibila dar si pentru piele normala, vezi care ti se potriveste happy

| ElenaDiana2000 a răspuns:

Poti lua de la farmacie crema FARME este 10 lei dar foarte buna

| Ancalove a răspuns:

Eu iti recomand creme epilatoare de la avon sunt foarte bune.