| LoVeYoUtO a întrebat:

Crema DEPILATOARE este pentru zona intima sau pentru picioare?

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Crema depilatoare pentru piele sensibila de la farmec este buna si pentru zona intima

9 răspunsuri:
| JustMusic a răspuns:

Exista crema pentru picioare si exista crema pentru zona intima, trebuie sa specifici la magazin/farmacie pentru ce iti trebuie sau sa citesti tu pe ea pentru ce zona e.

| Alyboy a răspuns:

Pentru amandoua dar depinde si de ce crema folosesti. Mai bine intreaba la farmacie sau la magazin.

| Kasia a răspuns:

Poate fi folosita in ce zona doresti.

Răspuns utilizator avertizat
| CMaria21 a răspuns:

Crema de la elmiplant este mult mai buna o folosesc de 3 anihappy si este si balsam tot de la elmiplant la fel de bun si nu miroasa asa de urat ca cea de la farmec

| xtembix a răspuns:

Este buna pentru orice zona, dar depinde si de crema.

| ONElena11 a răspuns:

Exista crema speciala pentru orice zona happy

Răspuns utilizator avertizat