| Amy_9098 a întrebat:

Heyhappysaptamana viitoare merg pana in Alba Iulia si ma voi duce si prin magazine.Sunt din Sibiu deci nu prea stiu orasul.Imi puteti zice pe unde pot gasi magazine cu haine,(pantaloni in special)si bratari Silly Bandz.Multumesc mult. Cel care imi va da indicatia in care gasesc ce imi doresc cand ma intorc veti avea funda!happy

Răspuns Câştigător
| steffanna a răspuns:

Si eu sunt tot din sibiu. gasesti magazine pe centru si te poti opri si in sebes unde sunt multe magazine tari pe bulaverdul acela pe care treci. sper ca tiam fast de folos!

| Amy_9098 explică (pentru steffanna):

Mersi.o sa vad. buna ideea si cu Sebesul happy

4 răspunsuri:
| steffanna a răspuns:

Ai gasit ceva misto?

| Amy_9098 explică (pentru steffanna):

Da.niste pantaloni draguti in alba pe os trada nu stiu cum ii zice.nu am gasit bratari dar gasesc si in Sibiu

| DreA a răspuns:

Eu sunt din Alba iulia... Sunt multe magazine pe bulevard si pe partea cealalta de spital. In sebes nu prea is magazine faine, am fost si nu am gasit nimiclaughing)... Daca mergi pe bulevard sigur o sa gasesti ce iti trebuie :* Spor la cumparaturi>big grin