| popescucarmen43 a întrebat:

O incercat careva crema depilatoare faciala de la Avon? tin sa precizez ca am par deasupra buzei laughing si nu cred ca e placut pentru nimeni, mai ales sa vada baietii o fata cu "mustata". daca ati folosit-o ati fost multumite de ea fetelor? in cat timo creste parul? creste mai rar sau mai des?

2 răspunsuri:
| AnonimFaraPereche a răspuns:

Nu prea ma incanta produsele de la Avon. Eu imi iau mustața cu benzi depilatoare din comert si sunt foarte bune si nu te doare asa de tare si mai ales ca apoi iti creste mai greu daca iti smulge firele din radacina, in schimb la crema nu e la fel si va trebui sa te iei mai des.