| anonim_4396 a întrebat:

cit costa o crema depilatoare obisnuita? Si peste cit timp iti creste parul?

7 răspunsuri:
| nesuferit a răspuns:

Nu mai trece nici lumina prin padure?

| Elvina a răspuns:

Cam 10 lei, dar iti creste a doua zi. Iti recomand ceara sau epilatorul. Trei saptamani n-ai treab. Bafta!

| Vichtory a răspuns:

Merci tuturor, nici nu stiu cui sa-i dau funda.

| MrAlex a răspuns:

8-9 leiwinking in 2 saptamani se face ceva ceva

| dulcikaaa a răspuns:

Pe la 8 lei costa si in cateva saptamani creste cam 3

| YourCupidon a răspuns:

Pai 12 lei creme depilatoare 'farmec' pentru piele sensibila si 10 lei normala.Mie una imi creste parul in maxim 10 zile.

| brunettenini a răspuns:

10 lei am dat ``farmec ``ii spune dar du-te si tu la un salon si scapi cu 5 lei si nu iti creste mult timp cam o luna dar apoi poti merge inca o data pentru ca acol nu iti creste asa mult dar crema depilatoare nu spulge tot si nu incetineste procesul de crestere bine..eu ma refer la fetele care vrea sa isi ia asa zisi perisori de langa buze:d