| pixbitza a întrebat:

Hey! stiti ca sunt in voga dresurile groase si colorate. impletite etc. am gasit prin magazine niste ciorapi grosi bej... cu modelul exact ca al celor pe care il purtam cand eram scolarita (hamletzi se mai numesc).

Vreau sa ii port dar n am nicio idee originala la ce anume. am rasfoit eu niste fashion site-uri dar de rahat totul. aveti vreun site de pe care va inspirati?

any ideas?
thanks

4 răspunsuri:
| pixbitza explică:

Sa mergi tu in ciorapi grosi pe strada, daca esti pitipoanca!

| alexandra22 a răspuns:

Eu cred ca merg cu o bluzita pentru colanti si niste cizme cu talpa joasa lungi peste genunchi. Sper sa iti placawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

| ēน a răspuns:

Pai eu nu ma inspir dupa ceva dar poti sa ii porti normal sau sa ii tai partea aceea ca de ciorap si sa ii faci colanti