| catinca a întrebat:

Am niste ciorapi grosi rosii..cu ce ar merge asortati?

Răspuns Câştigător
| Lory_2572 a răspuns:

Un sarafan scurt si stramt negru sub care porti o camasuta rosie cu maneci lungi.In picioare ceva negru eventual cu o cusatura rosie. Poti avea si o curea rosie, depinde de modelul sarafanului sau a rochitei.

4 răspunsuri:
cristian
| cristian a răspuns:

Rosiile merg cu castravete.Pa cuvant.

| ada a răspuns:

Cred ca ar trebui sa ii porti cu o fustita neagra cat mai scurta si cu niste botine negre.In partea de sus poti purta o bluzita rosie sua neagra. Ojaza-ti unghiile cu rosul, la fel si buzele.

Răspuns utilizator avertizat
| tzushk a răspuns:

Eu as vedea pe cineva imbracata cu niste cizme negre de piele (intoarsa merge mai bine big grin) fara toc si cu niste pantaloni scurti negri sau chiar de blugi si o bluza tot neagra pentru ca less is more...