| paceandlove a întrebat:

Hey stiti cumva cum pot sa-mi colorez varfurile natural, am auzit cu hartie creponata, dar nu prea inteleg cum pas cu pas daca vrreti sa-mi spuneti.Sau alte metode,dar sa se ia la 1, 2 spalare :* Multumesc anticipar

Răspuns Câştigător
| TheBlackSwan a răspuns:

Cu Creta colorata aplicata pe parul ud :) in felul urmator : https://www.youtube.com/watch?v=hTqR_aswwd8

| paceandlove explică (pentru TheBlackSwan):

Este creta speciala, crezi ca cu creta colorata va merge? P.s am parul brunet inchis de tot

2 răspunsuri:
| ClaraMaria20 a răspuns:

Am auzit că este la farmacie un spray pe care îl aplici pe firele/vârfurile părului, nu știu cât de calitativ este, dar poate îl încerci.Instrucțiunile cred că sunt scrise pe ambalaj. Sper să fie bună opțiunea mea.