| FashionPink a întrebat:

Hey! Stiti de unde pot cumpara vopsea colorata (albastru, roz, mov...) din magazin (Romania-Bucuresti).

5 răspunsuri:
| MaryusFloryn a răspuns:

Poti gasi la orice supermarchet. Sau la chioscurile alea mici pentru unelte de gradinarit s iacolo o sa gasesti.
Funda? xD

| Girlikeaboss a răspuns:

Din magazine sau supermarketuri Fundoi?

| LoLiTaa13 a răspuns:

Poti lua și din farmacii. big grin

| FashionPink explică (pentru LoLiTaa13):

In farmacii gasesti doar albastru de metil, violet de gentiana si carmin (albastru, mov, rosu) si la prima spalare se duc si daca ai parul saten nici nu se vede ca am incercat cu albastru de metil