| anabahebak a întrebat:

Buna,TPU! Stiti de unde pot cumpara online sau de la un magazin ( sunt din Bucuresti ) nuantator / spray culoarea turcoaz? Vreau de mult timp sa ma fac culoarea asta dar nu am curaj cu vopsea! happy

1 răspuns:
| Anna333 a răspuns:

Acum cativa ani eu am avut curajul cu vopsea. M-a decolorat la blond suvite, dar eu m-am fc verde. Cand s-a dus vopseaua suvitele ramanand putin decolorate am bagat albastru de metil si a iesit un turcoaz de vis. Dar odata de incepi nu te mai opresti o sa vrei toate culorile in cap. eu am continuat cu violet de gentiana, castelani etc. un nuntator bun nu o sa gasesti sa prinda decat daca ai parul foarte deschis la culoare