| GEORGY_4531 a întrebat:

Hey! sunt clasa a-7-a si nu stiu cum sa imi fac parul pentru luni la scoala, am paul lung si drept! funda pentru cel mai bun raspuns! mentionez Nu am breton

4 răspunsuri:
| NuImiPunNume a răspuns:

Nu cred ca trebuie ceva foarte special. nu este inceput de an sau sfarsit. eu de obicei ma duc cu el lasat pe spate si imi prind cu o agrafa putin in fata ca sa nu imi fie in ochi cand scriu. lasatil si tu pe spate si prindetil cu ceva agrafa mica. sau prindetil intr-o coada. sunt o gramada de variante!

| elza12345 a răspuns:

Daca vrei ceva mai special poti incerca o impletitura mai deosebita(coada de peste) sau cateva bucle(nu multe pentru ca nu mergi la nunta) ceva cat mai natural

| DeeaDelirata a răspuns:

Il tapezi suvit cu suvita pui fixativ.Apoi il asezi misto si il piepteni usor doar putin sa nu stea ciufulit. Apoi partea aia de par ce ramane in fata in loc de breton o prinzi intr-o parte ca la emo. Daca e lung si drept ar trebui sa arate bestila asabig grin