| noname20 a întrebat:

Am o mare rugaminte la voi. Trec in clasa a opta si as vrea sa ma tund altfel. Am parul lung cu breton drept pe toata fruntea. Mentionez ca nu as vrea sa renunt la breton. Aveti idee de niste tunsori dragute? Dau funda celor mai bune idei.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desi pot fi dragute, noi nu avem de unde sa stim daca tie iti vor sta bine.Du-te la coafeza si ea te va tunde dupa forma capului tau si asa cum iti sta bine.
happyhappy

| DeeaVonP a răspuns:

Buna! Incearca stilul EMO, asta se poarta acum, daca ai gatu lung poti sa-ti faci un bob gen Cleopatra sau poti sa-l faci filat cu gheruta sau franjuri. Depinde si de forma capului. Funda?