| MuresanLaura a întrebat:

Hey TPU..Am achizitionat niste vitamine de crestere a parului de la Doppel herz... ce spuneti? sunt folositoare?

Răspuns Câştigător
| BRoxana a răspuns:

Probabil,nu am incercat, dar uita-te pe ingrediente sa vezi daca sunt ok, sunt naturale si nu bagi ceva chimicale, dar na, ce pun ei in vitaminele alea se pot gasi si in stare naturala http://www.sfatulmedicului.ro/......s_1419,dar banuiesc ca iti vor fi de folos daca le combini cu un sampon pentru crestere si un balsam hidratant,ai grija insa ca daca vei folosi aparate cu caldura (placa,usctor,ondulator) vitaminele nu or avea un efect miraculos,ingrijesteti pe langa radacina si varfurile,pentru ca daca varfurile-ti vor fi despicate, degeaba cresc, ca ti se vor rupe, te sfatuiesc sa incepi cura asta cu vitamine dupa ce-ti achizitionezi niste ulei de ricin si un sampon pentru crestere(ti-l recomand pe cel de la favisan) si adio placa, sau cel putin placa o data la 2 saptamani(Asa e si recomandat de hairstylisti) pentru a avea rezultate vizibile.:*

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Eu nu mi-as face prea mari sperante cu acele vitamine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Foloseste mai bine ulei de ricin.
Masezi pielea capului cu amestecul obtinut si lasi sa actioneze pe timp de noapte.
Te pup!